Police

 • Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Muszyński

  OfertaFirma wykonuje kompleksowo roboty budowlane w szczególności:Budowa oraz remonty budynków mieszkaniowychBudowa oraz remonty budynków przemysłowychBudowa oraz remonty obiektów użyteczności publicznejPełen zakres prac wykończeniowychRozbiórka i burzenie obiektów budowlanychBudowa chodników, parkingów i ścieżek rowerowych z kostkibrukowejWykonywanie instalacji elektrycznejWykonywanie instalacji wentylacyjnychWykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych i c.o.Wykonywanie instalacji gazowychOcieplenia elewacjiWykonywanie konstrukcji i pokryć dachowychWykonywanie ogrodzeńZagospodarowywanie terenów zielonych (ogrody, parki, zieleńce) 
  ul. Wkrzańska 14 Police
 • Mark-Pol Budownictwo domków jednorodzinnych Prace wykończeniowe, remonty

  Dopasowywanie się do obecnej mody nie jest juz tak ważne, jak tojeszcze było chociażby przed dekadą. Nie jest tak ważne, jeślichodzi o sukienki. Projektanci zmienili bowiem swoje podejście dotego, jak maja wyglądać sukienki i już nie zmuszają nas dozakładania bardzo ściśle określonych strojów przygotowanych wkolorystyce, która nie znosi słowa krytyki, ale skupiają się nasprawach ogólnych. Można powiedzieć, że skupiają się głównie natym, jakie wrażenie sukienki robią, a nie jak dokładnie…
  Pl. Staromłyński 2 Trzebież
 • Pol-Elektro Usługi budowlane, instalacje elektryczne PW

  Nie można odnaleźć strony. Sprawdź czy podałeś prawidłowy adres.Jeżeli tak to strona mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lubjest tymczasowo niedostępna. Jeżeli jesteś właścicielem witrynyzaloguj się na konto i sprawdź czy adresy odsyłające do tejpodstrony są poprawne.
  Ul. Mickiewicza Adama 6 Police
 • Dachspol. Mariusz Szpurek

  Budowa dachów - firma Dachspol Przygotujemy trwałe dachy zblachy, z papy termozgrzewalnej, z dachówki znanych producentów,krajowych i zagranicznych, kominy, więźby dachowe, na któreudzielimy Państwu od 2 do 5 lat gwarancji. Zapewniamy o solidnym,terminowym wykonaniu prac. Informujemy, iż przed rozpoczęciem pracdokonamy fachowych pomiarów oraz przygotujemy wstępny kosztorysinwestycji.
  ul. Rybacka 12 Trzebież
 • Sona

  Azali Ty posiada możliwość również należysz to tej grupy ludzi,którzy nie potrafią się obudzić, jeżeli z samego rana nie wypijąkawy? Zazwyczaj mowa jawi się być tu o takim czymś dla przykładukawa do ekspresu. Dlaczego kawa okazuje się być aż tak istotna narzecz naszego ciała jak również co wytwarza to, że po jej wypiciuczujemy się zwyczajnie tacy pozostali, tacy pobudzeni, pobudzeni doegzystencji jak również pobudzeni do działania? Dzieje się takjedynie dlatego,…
  Klementowskich 1 Police
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Police